Bize Ulaşın
Marka, tek görsel veya çoklu paket seçeneklerimizden birini seçer. Görselinde istediği içeriği sistem üzerinden bize iletir. Ödemesini yapar. Teslim süresi içerisinde hazırlanan görselleri mail veya whatsapp yoluyla markaya iletilir.
Bir çok marka sahibinin yaşadığı sıkıntılardan biri, sosyal medyada reklam ve tanıtımı için doğru kişi ve doğru ajansı bulamamasıdır. Veya bulduğu reklam ajansının yüksek maliyetlerle bu hizmeti markaya sunmasıdır. Bu noktada bigorsel.com sahip olduğu uzman tasarımcıları ve ekonomik fiyatlarıyla markaların uzun soluklu çözüm ortağı olmaktadır.
1 Görsel siparişiniz 24 saat içerisinde, 5 görsel siparişiniz 3 gün içerisinde, 10 görsel siparişiniz 5 gün içerisinde ve 15 görsel siparişiniz 7 gün içerisinde teslim edilir.
Size verdiğimiz revize hakları ile, hazırlanan görsel üzerinde değişiklikler yaptırma şansınız bulunmaktadır.
Görseller reklam ajansı bünyesindeki uzman grafik tasarımcılar tarafından tasarlanmaktadır.
Müşteri tarafından onaylanan görsel, müşteriye mail veya whatsapp yoluyla ulaştırılabilir.
Markanız için hazırlanan görsel, sosyal medyada ürün veya hizmetinizi en iyi şekilde yansıtması gerekmektedir. Bu nedenle bize vereceğiniz tüm içerik bilgileri, hazırlanacak görselin bütünlüğü ve markaya sağlayacağı katkı için çok önemlidir.
bigorsel.com tüm türkiye'ye hizmet veren sosyalmedya ajansıdır. Bünyesinde çalıştırdığı, alanında uzman tasarımcılarla, müşterilerinin sosyal medya görseli tedariği konusunda profesyonel hizmet vermektedir.
Sepetim