Bize Ulaşın

Bugüne kadar birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...
Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
Bigorsel.com için kısaca; "Türkiye'nin Sosyal Medya Reklam Ajansı" diyebiliriz.
Kendimizden biraz bahsedecek olursak, Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Bigorsel.com ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
Türkiyede sosyal medya içerik üretimi konusundaki eksikleri göz önüne aldık ve markalar için çağın tanıtım ve reklam konusunda ki en etkili pazarlama ağı olan sosyal medyadaki paylaşılacak içeriklerin tasarımında alanında uzman ekibi bir araya getirdik. Hızlı ve kolay çözüm üretebilen bigorsel.com markaların ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü sunuyor.
Biz bu işi özenle yapıyoruz. Çünkü bu iş bizim işimiz.

Sepetim